Proč se láska přeceňuje

19. října 2015 v 13:58
milovat , bez hranic , zcela a naprosto upřímně. udělat pro toho člověka všechno a být si jistá že ten člověk udělá všechno pro vás. Vždycky jsem si myslela že to je to co mě zachrání . prostě láska. opravdová , čistá a nesobecká .
Vždycky jsem si myslela že mě zachrání člověk co ve mě uvidí to dobré , ve všem tom mentálním hnusu co mě obklopuje.

Tři roky jsem snila že se najde někdo takový , kdo mě bude milovat v časech kdy to sama nedokážu , a tím mi vlastně ukáže směr .

Pak jsem se zamilovala, do kluka co mě možná ani nemá rád tím stejným způsobem , jestli vůbec ještě . A v tu dobu se zamiloval někdo do mě , ta stejná povaha co doufá že ji láska vysvobodí . On je vlastně jako já .. ztracená existence co tápe ve tmě a zoufale doufá že mu někdo ukáže světlo. Je hodný , oddaný a láskyplný .. vím že on má všechno co jsem kdy hledala, ale já to nechci. Nechci jeho bezmeznou lásku , tolik se snažím mu neublížit že nejvíc ubližuju sama sobě , jako vždycky , nechci aby se hodný člověk trápil , ale čím víc hraju jeho falešné světlo tím víc zhasíná to moje pravé, čím víc s ním sem tím víc přícházím o toho koho mám skutečně ráda.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sim Sim | E-mail | Web | 19. října 2015 v 14:03 | Reagovat

krásně napsaný článek

2 andrea-snow andrea-snow | Web | 20. října 2015 v 22:42 | Reagovat

Souhlasím, tak to někdy chodí. Mám docela ráda citát: "Odmítáme ty co nás milují, a milujeme ty co nás odmítají.“ O jeho pravdivosti jsem se sama přesvědčila.

3 Viktor R Viktor R | Web | 27. srpna 2016 v 22:40 | Reagovat

Sláskou je to těžký nedá se žít s ní a ani bez ní neboť láska je sama prchlavá ani nevím proč já sám věřím všem těm kecům o důvěře, když právě ze všeho nejvíc tě právě zradí ona důvěra a to mnohdy lídí co myluješ, přesto je asi duležité věřit, tak jako veřit že nejme v životě sami jednou mne ta důvěra v dobro asi taky zničí tak jako to scházení se s lidma, jo občas si dělám coby upír z lidí prdel, ale někdy mne pár lidí dostane, hele i my jsme lidi i přes rozdíl v jídelníčku, něvěř těm kecům o nás nejsme zrůdy no možná jsme, kdysi byly, svět sám byl jinej kdysi se o černoších taky smíšlelo ze strany bílejch jako o zvířatech, to že v tobě někdo vidí něco míň ještě neznaméná že míň jsme no mnoho upírů si o lidech taky z prvu myslelo že je to dobytek ale myšlení se mnění no pár lidí mne vždy nadchne no vím jsem sprostej jak dlaždič to je tím že je člověk holt někdy nasranej.V živtě se ukazuju jen lidem co o to stojej a hledaj pravdu, a pokud si kápnem do noty stebou bych to i skusil ale důvěra je nebezpečná věc o tom ses přesvědčila sama, já sám jsem poznal pár fajn lidí co mi pomáhaj a držej mne nad vodou i když to semnou nemaj lehký sám to na nich vidím ale cením si toho co pro mne dělaj

4 Viktor R Viktor R | 27. srpna 2016 v 22:51 | Reagovat

Jinak co se lásky týče jo sám bych si s někým rozumněl a nejde to, nemá to budoucnost faj holka trochu prdlouš a magor tak jako já nevypadá stokrát chytře ale někdy umí překvapit, není moc hezká ale je zajímavá a má něco do sebe dobře se s ní kecá u cigára a pivča a vůbec jí nevadí že občas smrdím protože jsem houmlesák tak jako to neva jinejm kámošům co mám a nechaj mne občas usebe třeba co se netu týče, no i pře to špatný trochu dobra je a nechaj mne si i vyprat a vykoupat se jo nemaj to lehký, i vtom že mi dávaj najíst a pár kámošů mám i mezi houmlesáky lidmi co žijou venku jako já super parta ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama