Nadpis to nepotřebuje

8. února 2016 v 19:25
Zrušila jsem ten předešlej článek, fakt to byla sračka.
Občas mám takovou náladu psát totální sračky
..
Faktem je že to tak bude pravděpodobně i dneska.
...
Znáte hollywood undead?


Jistota a klid, dvě slova za kterejma se každej člověk celej život honí aniž by věděl že je to vlastně sen kterýho nikdo nedosáhne. Iluze povahový utopie.
..
Já sem toho exemplární příklad, honila jsem se za bezchybnou povahou celý moje dětství, říkala jsem si že změnit se musí být ta nejlehčí věc na světě, a že každý může být přesně takový ,jaký chce být.
Odmalička jsem sledovala ostatní lidi, přemýšlela jsem nad tím jak se chovají a proč, mím snem se stalo jim porozumět, tak, abych se mohla chovat jako oni , protože jsem si nějak usmyslela, že když se budu chovat jako dospělej člověk budou mě tak i brát.
Nestalo se tak, ve finále, uměla jsem o věcech trochu víc přemýšlet ale na konec jsem si stejně uvědomila že jsem děcko jako každý jiný. Nevím to přesně ale myslím že v tomhle momentu jsem obrátila svůj názor na snadné změnění mé neprůbojné , tiché povahy.

V tu dobu mi bylo asi sedm nebo osm , ale vzala jsem to tak jak to je. Stáhla jsem se do ústraní a myslím že v tu dobu se u mě začalo poprvé projevovat něco jako deprese, v tu dobu se poprvé objevila ta beznaděj nad vlastním osudem, která mě bude asi provázet po zbytek života.

Byla ale hrozně malinká, jako já sama, a čím víc rostu , čím víc věcem rozumím , tím víc se zvětšuje, tím víc mě ničí.

Ps. Dokonce píšu i čárky a velký písmena, sice špatně.. whatever. ..
...


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Viktor R Viktor R | 27. srpna 2016 v 21:44 | Reagovat

Jo co je v životě jistý nic, snad jen ta smrt, je dost smutný to když mnohé naděje mladýho člověka ztroskotaj. Svět je divný místo kde stačí bejt jinej, či jinak myslet, nebo mít jinou barvu kůže a hned by tě praštili bejzbolkou nebo bi tě bodli kudlou nazval bych to Fuck of Live, Goot Love, v životě je to v prdeli jedno je zákon no kille ale zabíjí se dál mi vsichni jsme kikds goog, děti boží, ale přesto je jedno kolik nás shebne i přes vše že se říká který to otec by chtěl smrt svých dětí,
Goot father no deade kids. Rozumíš Yes že jo v životě nikomu nic neděláš a ze samí to zbožnosti druhejch ti na kebuli spadne s aeroplane erbomb atomovka jo já sám jsen exot ale mám víc ucty k životu než jíní paradox že si lidi pořád sekaj head hele jsme homo sapiens inteligentní páni monki mají větší inteligenci někdy jme pořád sto let za sinpanzi

2 Viktor R Viktor R | 27. srpna 2016 v 21:45 | Reagovat

Kids good oprava

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama