I’m wearing a smile that I don’t believe in.

3. března 2016 v 20:22

Tři mí učitelé si myslí, že sem negramotnej magor, zvlášť moje třídní .
Znáte takovej ten pocit když se na vás někdo dívá takovým tím způsobem, že pohrdá vaší existencí? Běž na gympl, říkali, bude to super říkali. Chtěla bych jim nějak dokázat že nejsem to za co mě maj, nebo spíš to zaco si myslím že mě maj, to bych nesměla bych schizer a ještě lenoch. story of hard live of mine... znáte takový to když vám učitel řekne , že ví, že máte na lepší známku než vám dává? já ne, ale vím , že to rikaj často aby vás jakoby podpořili . Heh.

. Mě vždycky akorát říkali jak jsem neschopná, a že to na gymplu nedám, moje matikářka si ze mě vždycky dělala akorát prdel " budeš ráda , když budeš mít z matiky alespoň čtyřky "
"Pravopis ti očividně nic neříká že?" , Panebože pošlete tu holku pryč, je tak hrozně blbá.. neumí ani smazat tabuli, tys mi vymazala předem připravený odkazy? ... panebože to děvče už nepouštějte k počítači.

Nemají mě rádi jen protože se na mě podívali, udělali si názor.. lidi říkaj že se tvářím namyšleně, unaveně.. whatever
it does not matter god v mí třídě jsou daleko debilnější lidi než jsem já , maj ale charisma a když něco zkurví - jakože v jednom kuse , vždycky od moji třidní slyším něco jako " to nevadí Péťo, tohle ti asi nepůjde ale pak bude pravopis a spravíš si to." mě tohle nikdy nikdo neřekl. možná se na mě podívala tím pohledem typu jsi fakt blbá, taková jednoduchá věc.
Udělala si o mě obrázek po tý první slohovce , psala jsem ji v jednu ráno a úroveň byla fakt mizerná, pak jsem ji odevzdala další dvě..ta poslední byla za pět, stejně jako ta první ... počítala tam za chyby věty jako " vjel do vozovky protijedoucích aut" a holce, která psala o tom jak postavit barák a absolutně nesplnila téma dala za tři.. prostě hledala chyby , který by mohla opravit, některý byly fakt směšný. prostě mi potrhávala věty vlnovkou, a pak tam chybělo pár čárek. už se o tom ani nechci bavit ..

Nemá cenu se sněma hádat , když víš že ti je to hovno platný . Stejně jako všechno v životě, když si na tebe lidi udělaj názor, pak nezáleží jestli si ty odkazy smazala ty nebo ten člověk co šel na počítač po tobě, vždycky to budeš ty. Říkej si co chceš, ten člověk co šel po tobě to nebyl. Jsem na gymplu a nemám čtyřku z matiky , mám trojku , protože na to seru a vůbec se neučím, tento týden jsem dostala jedna mínus z něčeho z čeho měla třičtvrtina třídy čtyřky. Tu chemii umím .. neumím jen nebýt nervozní, když vám mám říct na cokoliv odpověď. Neumím bejt taková jako všichni ostatní, mám sociální fobii bože. Není tak lehký být zkoušená u tabule , když se na vás dívá 20 lidí , kteří čekaj až něco zkurvíš aby se mohli smát. Není tak lehký odpovídat na otázku člověku , který před tebou seřval tři lidi zato že mluví hovadiny.

"můžete proti tomu nádavat, můžete proti tomu protestovat ,a to je všechno ,co s tím můžete dělat."

Fakt si vážím lidí co na mě nejsou hnusní , tudududu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 3. března 2016 v 20:56 | Reagovat

No jo, škola. Gympl... Je to hrůza, trávit tam celý den s některými vybranými jedinci... naštěstí jsem si tam našla kamarádky a spolu to táhneme...
Jinak mě v poslední době tahá žlučník naše fyzkářka. Každou hodinu nás seřve, že nezdravíme - což není pravda, ONA nezdraví, že jsme líní, že se o nic nezajímáme, že to a tohle, a že v její době...
Navíc musíme opisovat celé zadání příkladu jako v první třídě. Fakt sranda, psát zadání na čtyři řádky. A pak se diví, že nic nestíháme.

2 Gauri Gauri | E-mail | Web | 8. března 2016 v 14:40 | Reagovat

Naprosto Ti rozumím. Ten pohled znám. Dívali se na mě takhle spolužáci ze  základky, i když nechápu proč. Nejsou o nic víc než já.
Podobné řeči, co jsi slýchávala Ty, jsem měla na talíři skoro každý den od své třídní profesorky na gymplu.
Ovšem, pohled mých spolužáků ze základky na mě, mě hodně ovlivnil. Měla jsem problémy si věřit na gymplu. Věřit tomu, že mě spolužáci berou jako součást třídy. Že mi chtějí pomoci, abych nepropadla.
Důležité je, aby jsi začala věřit sama sobě. Pamatuj, že to co si myslí ostatní lidi, je jejich věc, ne Tvoje. :-)
Držím pěsti.

3 Blondie Blondie | Web | 6. srpna 2016 v 7:20 | Reagovat

Gympl je svým způsobem i o tomhle. Zjistíš, co všechno přežiješ a jak obrovská síla v tobě je. Když jsem na gymplu začínala, byla jsem tam za asi největšího idiota. Nic mi nešlo, nesnášela jsem učení, neměla jsem zájem. No, o osm let později jsem se dostala na svoji vysněnou vysokou. Nic už mě nerozhodí, nikdo, koho nemám nějak ráda, mě nedovede ranit. Vím, že je to teď asi dost strašný, ale jednou za to budeš opravdu vděčná :-)

4 Viktor R Viktor R | 27. srpna 2016 v 21:18 | Reagovat

No škola umý bejt drsná neumím si to představit já tam nechodil!!!!!!!No né že bych chodil za ní jen trochu jinej genotip člověka a izol no nemyslím tím uplně domácí výuku děvče ale nech být neřeš!!!!!!!!!!!!HIHI HI :-D

5 Viktor R Viktor R | Web | 27. srpna 2016 v 21:20 | Reagovat

No nech to bejt pořád lepší než nic, co já bych za školu dal a za normální to život co maj jiní!!!!!!!!!!!! O_O  :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama