Sleep, sleep.

15. listopadu 2016 v 19:14
Už je to tak měsíc a pár tejdnů co jsem sem napsala poslední článek , svým způsobem by to asi měla bejt dobrá zpráva vzhledem k tomu že články píšu když se cítím jakože v piči, na chvilku jsem se z toho i zaradovala.
Nic rapid se nestalo , jsem buď in school, hraju lolko spím , jím , nebo příležitostně roztáhnu nohy svýmu ne moc temperamentnímu chlapci. Občas něco podělám , přetvařuju se aby mě určitý lidi měli rádi a pak je od sebe odmršťuju . Myslím na cigarety, na trávu , na chlast ne po tom je mi totiž fakt blbě. I po tý trávě, to ale jen občas. Ani si nemyslím že mi to něco extra dělá a tak pomyslím na dobrou ranní lonely jsem tak v piči cigaretku , po které bych ale chytla záchvat kašle takže jen prostě sedím doma a jsem hodná holka. Podívám se do zrcadla a není tam člověk co před rokem , i když vím že jsem fyzicky pořád stejná , ale tam kde jsem viděla dlouhé hnědé husté vlasy vidím jen další otravu v podobě česání , umývání a dalších píčovinek.
Vždycky jsem milovala oblékání si krásných věcí který k sobě perfektně ladí , dávání si makeupu .. řasenku na každou řasu .
I když jsem byla v piči líbíl se mi ten feel , dávám si lesk , pak zvednu obočí abych nebudila dojem unavené životem zdrcené jeptišky . jje to takovej můj osobností rys, obočí mám vždycky dole tak že to vypadá jakoby se mi pořád chtělo spát. Když ho ale zvednu a usměju se je to jako bych se ani nedívala na sebe, ale na takovou tu děsně namyšlenou upper class rádoby cute holčičku. takovej člověk já ale nikdy nebudu ( a to nejen proto že mi to obočí vždycky spadne dolů.)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Venea Venea | Web | 18. listopadu 2016 v 21:42 | Reagovat

Upřímně... ráda bych ti napsala něco povzbudivého, ale sama se cítím dost v piči :"D takže ti jen přeju, abys byla šťastná... páč být v piči je dost na nic, no... sama to zám :"D sice ne tak, jak ty píšeš, ale taky žádnej med...heh

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama