Páchají mozkové buňky sebevraždy? Ne jsou moc líné na to aby byly zbytečné

5. prosince 2016 v 20:41
Oooh oooh oooh oooooooooooo oh
I didn't see the sea until I crossed
Oh oooooohh ooooo ooooooo oh
And I didn't feel your love until I lost

Právě mám večerní chvilku s tomem , ležím v posteli se svýma old plyšákama a kovovým andílkem od mího boye . vedle mě hraje na gramci tom , je to to ten nejlepší vinyl co mám ( a jedinej) protože nemám momentálně zadný prachy . zarážející jak jsou dneska ty vinyly drahý , takže když už si nějakej koupím musím ho poslouchal alespoň rok v kuse aby se mi nejakym způsobem vyplatil . tenhle už rok poslouchám heh..a vyplatil se kámoš.

Před nějakou dobou odešly deprese , takže momentálně balancuju někde na hranici mezi happinnes a emptiness. nevím co se stalo. . Možná to potlačuju a jednoho dne se zhroutím , nevím. who cares. teď hrajou sirens. poslední dobou uvazuju nad tím jestli sem fakt jiná nebo je to jen další mylnej sebeklam kterej se nakonec rozlomí a strepiny se mi opět zabodnou pod kůži.
Přistihla jsem se jak na mím vinylu zabodávám jehličku to jednoho a toho samiho místa na začátku supposed to be pak je long way down . That songs are sad so thats maybe that reason I enjoy listening to them. because I am twisted fool who miss he's own sorrow. I miss everything you know.

Now I should be happy because I am in love.
Am I in love?
Can I even ....???!

Zní to jakože jsem do toho zase spadla , ale pravda je že až dopíšu tenhle článek zapomenu na všechno co jsem sem napsala a mé myšlenkové pochody se scvrknou na základní potřeby jídla spánku pití a pomazlení mojí zrzavé cicicky , která je na mazlení stejně alergická . zdá se mi že tenhle gramofon ,svíčky přítmí ,tenhle blog a všechno ,co jsem vytvořila já je jen snaha nebo možnej pokus o to necitit se empty heh.

Adios lidičky
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Natt Natt | Web | 5. prosince 2016 v 20:58 | Reagovat

Ahoj') vynily si kupuješ nebo objednáváš přes internet?

2 Ú-čárka Ú-čárka | 6. prosince 2016 v 10:44 | Reagovat

:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama